• شهرداری منطقه 4
  • پل تاریخی آجی چای
  • میدان ستارخان
  • نورپردازی میدان جهاد
 
 
مهمان : 0
اعضا عضو سایت : 4
اعضا آنلاین : 0
امروز : 24
ديروز : 519
ماه : 9446
سال جاری : 19144
تعدا مطالب : 2982
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

کلیات حقوق شهری و شهروندی

کلیات حقوق شهری و شهروندی
چهارشنبه 20 مرداد 1389

منشور اخلاقی كاركنان شهرداري منطقه 4

منشور اخلاقی كاركنان شهرداري منطقه 4
چهارشنبه 20 مرداد 1389

حقوق شهروندی از دیدگاه امام خمینی

حقوق شهروندی از دیدگاه امام خمینی
چهارشنبه 20 مرداد 1389

تاریخچه شهرداری تبریز

دارالسلطنه تبریز کرسی آذربایجان به شمار می آمد از حیث وسعت و کثرت جمعیت اوّلین شهر ایران محسوب میشد درصورتیکه طهران پایتخت کشور بود یعنی اهمّیت تـبریز در آن دوره بیش از طهران بود در ثـانی نسبت به طهران یک شهر متجدّد بشمار می آمد. دارالسلطنه تـبریز متشکّل از محلّات امیره قیز، دوه چی، ورجی، سرخاب، چرنداب، گجیل، لیلاوا، میارمیار ، چارمنار و نوبـر بود و هر محله دارای امکنه مستقل از سایر محلات بود اعمّ از مساجد، مدارس، میادین، حمام ها، آب انبارها، یخچال ها، قبرستان ها، پل ها و... بود.              ادامه مطلب...

شنبه 16 مرداد 1389

تاریخچه شهر تبریز

تبریز یكی از قدیمی ترین مناطق ایران و مهم ترین منطقه ی استان آذربایجان شرقی است. مجموعه ی آثار تاریخی و نشانه های باستان شناختی كه از محل های مختلف این شهرستان در نتیجه ی حفاری های متعدد به دست آمده؛ دلالت بر دیرینه گی و قدمت تاریخی این منطقه دارد. مردم تبریز به تدین، دلاوری، آزادی خواهی و بیش از همه به صراحت بیان در عین برخورداری از روحی مهربان شهره اند. تبریز؛ مامن عرفا و شعرا، خاستگاه فضل و هنر و سرزمین اولین هاست. اولین مدرسه، اولین چاپ خانه، اولین تئاتر، اولین نشریه، و… در این منطقه وجود داشته است. كشاورزی این شهرستان به واسطه شرایط طبیعی مساعد چون: خاک خوب و                   ادامه مطلب...

شنبه 16 مرداد 1389

انتصاب مسئول جدید حراست منطقه

به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه 4 ، طي حكمي از سوي حاج آقا نيازمند مديرحراست شهرداري تبريز ، آقاي بهنام اصلي زاده به عنوان مسئول حراست شهرداري منطقه 4 منصوب گرديد.
چهارشنبه 23 تير 1389

به همت شهرداری منطقه چهار انجام گرفت: بهره برداری از آخرین قطعه طرح ساماندهی مهرانه رود

به گزارش روابط عمومی منطقه ؛ همزمان با مبعث پیامبر اعظم (ص) و به همت شهرداری منطقه چهار ، از آخرین قطعه طرح ساماندهی مهرانه رود بهره برداری شد.
يکشنبه 20 تير 1389

شهرداری منطقه 4،رتبه اول فضای سبز در بین مناطق شهرداری

خبرگزاری شهریار؛ شهرداری منطقه 4 تبریز در بین مناطق ده گانه شهرداری کلانشهر تبریز رتبه اول فضای سبز را کسب کرد.
چهارشنبه 19 خرداد 1389

نصب بلندترین پرچم ایران در حوزه شهرداری منطقه چهار

به گزارش روابط عمومي منطقه ؛ با صرف اعتباری بالغ بر 140 میلیون ریال از سوی شهرداری منطقه چهار بلندترین پرچم جمهوری اسلامی ایران در سطح این منطقه نصب شد.
سه شنبه 24 فروردين 1389

رخت نو بر تن علی سیاهپوش

به گزارش روابط عمومي منطقه ؛ با حضور اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار تبریز و جمعی از اهالی محل 18 متری علی سیاهپوش در محدوده شهرداری منطقه چهار گشایش یافت .
چهارشنبه 21 بهمن 1388