• شهرداری منطقه 4
  • پل تاریخی آجی چای
  • میدان ستارخان
  • نورپردازی میدان جهاد
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

در آستانه روز تكريم زن و دهه فجر انجام گرفت: بهره‌برداري از سالن ورزشي بانوان شهرك امام (ره)

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 4 ، در آستانه روز تكريم زن و دهه فجر انقلاب اسلامي و با حضور شهردار محترم تبريز ، اعضاي شوراي اسلامي شهر و مديران و مسوولان شهري و استاني و شهردار محترم منطقه 4 جناب آقای دکتر عادلی شهیر بهره‌برداري از سالن ورزشي بانوان شهرك امام (ره) آغاز شد.
يکشنبه 17 بهمن 1389

شهردار تبریز در جمع نمازگزاران مسجد رسول الله (ص) خیابان انقلاب : بهره برداری از ده ها پروژه عمرانی

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 4 ؛ شهردار محترم تبریز گفت: همزمان با ایام دهه مبارک فجر امسال ده ها پروژه عمرانی توسط شهرداری تبریز به بهره برداری رسیده و تقدیم همشهریان خواهد شد.
پنجشنبه 7 بهمن 1389

خلع يد پیمانکار خدمات شهری برای اولین بار در منطقه 4

به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه 4 در جلسه اي كه با حضور شهردار محترم منطقه 4 جناب آقاي دكتر عادلي شهير و معاونين و مديران ارشد منطقه بنا به دستور شهردار محترم كلانشهر تبريز جناب آقاي مهندس نوين و معاون محترم اداري و مالي شهرداري تبريز جناب آقاي مهندس آبدار به جهت پاره از مشكلات كارگران در ارتباط با عدم پرداخت به موقع و بعضاً عدم يكنواخت بودن قراردادهاي كاري شهرداري برگزار شد شهرداري منطقه 4 نسبت به بركناري پيمانكار تنظيف اقدام نمود.
يکشنبه 19 دي 1389

تجليل استاندار از خدمات رساني شهرداري منطقه 4 در امور خدمات شهري و محله اي

به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه 4 آقاي دكتر احمد عليرضابيگي استاندار آذربايجان شرقي، در ديدار با اهالي رضوانشهر، حضور مسئولان در بين مردم را از بركات انقلاب اسلامي دانست.
پنجشنبه 16 دي 1389

با حضور شهردار و اعضای شورای شهر تبریز انجام گرفت: بهره برداری از 7 پروژه ورزشی و کلنگ زنی استادیوم

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 4 ، با حضور شهردار تبريز ، اعضاي شوراي اسلامي شهر ، مديران شهري و جمع كثيري از اهالي و شهروندان تبريزي بهره‌برداري از 7 پروژه ورزشی آغاز و استادیوم ورزشی 5 هزار نفری شهرداری منطقه چهار کلنگ زنی شد.
يکشنبه 12 دي 1389

با حضور شهردار و اعضاي شوراي اسلامي شهر تبريز انجام گرفت: بهره‌برداري از 5 پروژه عمراني خدماتي شهردا

به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه 4 ؛ با حضور شهردار تبريز ، اعضاي شوراي اسلامي شهر ، مديران شهري و جمع كثيري از اهالي و شهروندان تبريزي بهره‌برداري از پنج طرح و پروژه عمراني ، خدماتي و ورزشي شهرداري منطقه چهار آغاز شد.
شنبه 20 آذر 1389

شهردار تبريز: شهرداري توان ساخت سالانه هزار واحد مسكن مهر را دارد

شهردار تبريز از توانايي شهرداري و شركت خانه‌سازي پيش‌ساخته آذربايجان براي احداث و و اگذاري سالانه هزار واحد مسكوني در قالب مسكن مهر خبرداد.
شنبه 13 آذر 1389

با حضور شهردار و امام جمعه موقت تبريز انجام گرفت: كلنگ‌زني فرهنگسراي قدس به همت شهرداري منطقه چهار

به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه 4 ؛ با حضور شهردار تبريز ، آيت‌الله آل‌هاشم امام جمعه موقت تبريز و جمعي از مديران و مسوولان شهري ، كلنگ احداث فرهنگسراي قدس در جوار مسجد قدس به همت شهرداري منطقه چهار به زمين زده شد.
چهارشنبه 10 آذر 1389

مراسم تجليل از كاركنان معاونت شهرسازي شهرداري منطقه 4 به جهت كسب رتبه اول در صدور پروانه ساختماني

در اين مراسم كه با حضور مهندس عزتي معاون محترم شهرسازي شهرداري كلانشهر تبريز و با حضور دكتر عادلي شهردار محترم منطقه 4 و معاون و كاركنان شهرسازي منطقه برگزار گرديد از تلاشها و همت صادقانه اين افراد تقدير و تشكر به عمل آمد.
شنبه 15 آبان 1389

دیدار مردمی شهردار محترم تبریز در مسجد امام جواد(ع)

دیدار مردمی و دوستانه اهالی خیابانهای بهار و آخونی با شهردار محترم تبریز و هیئت همراه در حضور شهردار محترم منطقه جناب آقای دکتر عادلی شهیر
يکشنبه 2 آبان 1389