• شهرداری منطقه 4
  • پل تاریخی آجی چای
  • میدان ستارخان
  • نورپردازی میدان جهاد
 
 
مهمان : 1
اعضا عضو سایت : 4
اعضا آنلاین : 0
امروز : 22
ديروز : 519
ماه : 9444
سال جاری : 19142
تعدا مطالب : 2982
 
 آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

مراسم تجليل از كاركنان معاونت شهرسازي شهرداري منطقه 4 به جهت كسب رتبه اول در صدور پروانه ساختماني

در اين مراسم كه با حضور مهندس عزتي معاون محترم شهرسازي شهرداري كلانشهر تبريز و با حضور دكتر عادلي شهردار محترم منطقه 4 و معاون و كاركنان شهرسازي منطقه برگزار گرديد از تلاشها و همت صادقانه اين افراد تقدير و تشكر به عمل آمد.
شنبه 15 آبان 1389

دیدار مردمی شهردار محترم تبریز در مسجد امام جواد(ع)

دیدار مردمی و دوستانه اهالی خیابانهای بهار و آخونی با شهردار محترم تبریز و هیئت همراه در حضور شهردار محترم منطقه جناب آقای دکتر عادلی شهیر
يکشنبه 2 آبان 1389

انتصاب مدير جديد فضاي سبز منطقه

به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه 4 ، طي حكمي از سوي دكتر عادلي شهير شهردار منطقه 4، مهندس سيامك آسيائي به عنوان مدير جديد فضاي سبز شهرداري منطقه 4 منصوب گرديد.
چهارشنبه 21 مهر 1389

رونمايي از تنديس سردار شهيد احمد كاظمي در ميدان آذربايجان

همزمان با هفته دفاع مقدس و با حضور شهردار محترم تبريز ، فرماندهي سپاه عاشورا استان ، نماينده ولي فقيه در سپاه عاشورا ، اعضاي شوراي اسلامي شهر و جمعي از فرزندان و خانواده‌هاي شهدا و شهردار محترم منطقه 4 از تنديس سردار شهيد حاج احمد كاظمي در ميدان آذربايجان تبريز بهره‌برداري شد.
چهارشنبه 31 شهريور 1389

شهردار کلانشهر تبریز، طرح های شهرداری منطقه چهار را مورد بررسی قرار دادند

به گزارش روابط عمومی منطقه ؛ شهردار کلانشهر تبریز با حضور در شهرداری منطقه چهار تبریز به همراه معاونین همراه خود، به بحث و تبادل نظر در مورد طرح ها و برنامه های در دست اجرای این منطقه پرداختند.
سه شنبه 30 شهريور 1389

انتصاب معاون جدید اداری و مالی منطقه

به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه 4 ، طي حكمي از سوي مهندس نوين شهردار تبريز ، مهندس مهندس علي اكبر جباري پور به عنوان معاون جديد اداري و مالي شهرداري منطقه 4 منصوب گرديد.
شنبه 27 شهريور 1389

حضور پرشور مديران و پرسنل شهرداري منطقه 4 در راهپيمايي روزر قدس

به گزارش روابط عمومي منطقه ؛ مديران ، مسولان و پرسنل تلاشگر شهرداري منطقه 4هم‌پاي قشرهاي مختلف مردم با حضور در راهپيمايي روز جهاني قدس مراتب انزجار و خشم خود از رژيم غاصب صهيونيستي را به نمايش گذاشتند.
شنبه 13 شهريور 1389

بهره برداري از پل عابرگذر قدس- آذربايجان

به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه 4 ؛ به مناسبت هفته دولت؛ شهرداري منطقه 4 اقدام به افتتاح دومين پل عابرپياده خود در عرض كمتر از يك ماه نمود.
دوشنبه 8 شهريور 1389

بهره برداری از سه طرح عمرانی شهرداری منطقه 4

به گزارش روابط عمومی منطقه ؛ با حضور شهردار تبریز بهره برداری از سه طرح و پروژه عمرانی خدماتی شهرداری منطقه چهار آغاز شد.
سه شنبه 26 مرداد 1389

معاونت فنی و عمرانی

معاونت فنی و عمرانی
چهارشنبه 20 مرداد 1389