• شهرداری منطقه 4
  • پل تاریخی آجی چای
  • میدان ستارخان
  • نورپردازی میدان جهاد
 
 آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

طرح استقبال از بهار همچنان در شهرداری منطقه 4 تبریز ادامه دارد

طرح استقبال از بهار همچنان در شهرداری منطقه 4 تبریز ادامه دارد شهرداری منطقه 4 در راستای فرا رسیدن فصل بهار و همچنین ارائه خدمات به همشهریان، پاکیزگی و طراوت بخشیدن به محیط شهری و همچنین استقبال از میهمانان و مسافرانی که در ایام تعطیلات نوروزی تبریز را برای گشت و گذار انتخاب می کنند طی برنامه زمان بندی شده اقدام به اجرای طرح استقبال از بهار نموده است.
يکشنبه 25 اسفند 1392

چینش سفره هفت سین در ساختمان اداری شهرداری منطقه 4 تبریز

چینش سفره هفت سین در ساختمان اداری شهرداری منطقه 4 تبریز به مناسبت فرا رسیدن سال نو و در راستای بزرگداشت این ایام سفره هفت سین در محل ساختمان اداری شهرداری منطقه 4 تبریز چینش شده است.
يکشنبه 25 اسفند 1392

گزارش تصویری حضور جمعی از اعضاء محترم شورای اسلامی کلانشهر تبریز و سایر مدیران شهری در شهرداری منطقه 4 تبریز

گزارش تصویری حضور جمعی از اعضاء محترم شورای اسلامی کلانشهر تبریز و سایر مدیران شهری در شهرداری منطقه 4 تبریز گزارش تصویری حضور جمعی از اعضاء محترم شورای اسلامی کلانشهر تبریز و سایر مدیران شهری در شهرداری منطقه 4 تبریز
شنبه 24 اسفند 1392

برگزاری مسابقه بزرگ پرورش سبزه عید نوروز و نقاشی کودکان در محل پارک بانوان بهار شهرداری منطقه 4 تبریز

برگزاری مسابقه بزرگ پرورش سبزه عید نوروز و نقاشی کودکان در محل پارک بانوان بهار شهرداری منطقه 4 تبریز به همت شهرداری منطقه 4 تبریز مسابقه بزرگ پرورش سبزه عید نوروز و نقاشی کودکان در راستای استقبال از فصل بهار در محل پارک بانوان بهار برگزار شد.
پنجشنبه 22 اسفند 1392

گزارش تصویری از بازدید مهندس امامی شهردار منطقه 4 از نمایشگاه شمیم نوروزی

گزارش تصویری از بازدید مهندس امامی شهردار منطقه 4 از نمایشگاه شمیم نوروزی مهندس قادر امامی شهردار منطقه 4 به همراه جمعی از مدیران منطقه از نمایشگاه شمیم نوروزی واقع در فرهنگسرای آنا بازدید کرد.
پنجشنبه 22 اسفند 1392

گزارش تصویری از جشنواره سبزه های نوروزی و نقاشی کودکان شهرداری منطقه 4 تبریز

گزارش تصویری از جشنواره سبزه های نوروزی و نقاشی کودکان شهرداری منطقه 4 تبریز مسابقه جشنواره سبزه های نوروزی و نقاشی کودکان شهرداری منطقه 4 تبریز با شرکت جمع کثیری از بانوان هنرمند شهرمان و همچنین شهروندان کوچک منطقه برگزار و به منتخبین مسابقه جوایزی به رسم یاد بود اهداء شد.
پنجشنبه 22 اسفند 1392

اولین دیدار مردمی شهردار جدید منطقه 4 با اهالی منطقه

اولین دیدار مردمی شهردار جدید منطقه 4 با اهالی منطقه اولین دیدار مردمی مهندس قادر امامی شهردار منطقه 4 تبریز با اهالی طبق روال گذشته در محل شهرداری منطقه برگزار شد.
سه شنبه 20 اسفند 1392

برگزاری اولین جلسه هم اندیشی شهردار جدید منطقه 4 با معاونین و مدیران منطقه

برگزاری اولین جلسه هم اندیشی شهردار جدید منطقه 4 با معاونین و مدیران منطقه اولین جلسه هم اندیشی مهندس قادر امامی شهردار جدید منطقه 4 تبریز با معاونین و مدیران این منطقه برگزار و نقطه نظرات و پیشنهادات مطرح شده مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
دوشنبه 19 اسفند 1392

معارفه شهردار جدید منطقه 4 تبریز

معارفه شهردار جدید منطقه 4 تبریز طی مراسمی مهندس قادر امامی به عنوان شهردار جدید منطقه 4 تبریز معرفی و از زحمات مهندس انصاری شهردار سابق این منطقه تقدیر و قدردانی بعمل آمد.
دوشنبه 19 اسفند 1392

افتتاح نمایشگاه شمیم نوروزی فرهنگسرای آنا

افتتاح نمایشگاه شمیم نوروزی فرهنگسرای آنا نمایشگاه شمیم نوروزی شهرداری منطقه 4 تبریز با محوریت شیرینی شب عید ، سفره هفت سین و صنایع دستی در محل فرهنگسرای آنا افتتاح شد.
شنبه 17 اسفند 1392