• شهرداری منطقه 4
  • پل تاریخی آجی چای
  • میدان ستارخان
  • نورپردازی میدان جهاد
 
تاریخ : پنجشنبه 19 مهر 1397     |     کد : 3195

شهردار منطقه 4 تبریز؛

بافت فرسوده شهری، باید فرصت تلقی شود/پرداخت کامل حق مردم در تملکات

شهردار منطقه 4 تبریز گفت: احیای بافت های فرسوده و توسعه جهشی منطقه 4 تبریز، یکی از مهم‌ترین اهداف و اولویت های ماست و برای کاهش هرچه بیشتر تفاوت با دیگر مناطق شهری تلاش می کنیم.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه چهار کلانشهر تبریز به نقل از شهریار، اکبر امجدی در آیین مسیرکشایی خیابان حجتی به چایکنار شمالی، میزان مساحت شهری شهرداری منطقه 4 را دو هزار و 540 هکتار اعلام کرد و افزود: از این مقدار، یک هزار و 775 هکتار در داخل بافت فرسوده و قدیمی شهری قرار دارد.

 وی افزود: یک پنجم جمعیت شهر تبریز که شامل بیش از 315 هزار نفر از مردم است در این منطقه ساکن هستند.

وی اظهار کرد: معتقدیم که باید با اتخاذ تدابیر مناسب و تصمیمات عملیاتی، بافت فرسوده شهری را به جای تهدید، فرصتی مهم تلقی کرده و برای تحقق اهداف خود تلاش کنیم.

شهردار منطقه 4 تبریز با اشاره به اختلاف فاحش مناطق شهری تبریز از بعد میزان درآمد، حاشیه نشینی و ... تصریح کرد: احیای بافت های فرسوده و توسعه جهشی منطقه 4 تبریز، یکی از مهم‌ترین اهداف و اولویت های ماست و برای کاهش هرچه بیشتر تفاوت با دیگر مناطق شهری تلاش می کنیم.

 امجدی همچنین تصریح کرد: شهرداری این منطقه تمامی تلاش خود برای توسعه مسیرگشایی ها را به کار می گیرد و با جرات اعلام می کنیم که حق و حقوق تمامی مردم در مورد تملک منازل مسکونی و واحدهای تجاری را پرداخت کرده ایم.


بابک ترکمنلو
نوشته شده در   پنجشنبه 19 مهر 1397  ساعت  04:42   توسط   بابک ترکمنلو    تعداد بازدید  123
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :