• شهرداری منطقه 4
  • پل تاریخی آجی چای
  • میدان ستارخان
  • نورپردازی میدان جهاد
 
تاریخ : پنجشنبه 19 مهر 1397     |     کد : 3200

با اعتباری بالغ بر ۲۸۰ میلیارد ریال؛

پروژه مسیرگشایی خیابان حجتی به چایکنار افتتاح شد

پروژه مسیرگشایی خیابان حجتی به چایکنار (امتداد قطران شمالی) با هزینه ای بالغ بر ۲۸۰ میلیارد ریال ساعت یازده امروز پنجشنبه با حضور اعضای شورا و مسولان استانی افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه چهار کلانشهر تبریز به نقل از شهریار، پروژه مسیرگشایی خیابان حجتی به چایکنار به عنوان یکی از طرح های موثر عمرانی در تحکیم بافت ناکارآمد شهری و روان سازی ترافیک به بهره برداری رسید.

نوسازی و مقاوم سازی بافت شهری و حل معضلات ترافیکی، از نتایج عمده پروژه های مسیرگشایی است و با اجرای این پروژه دسترسی آسان بخشی از هسته مرکزی تبریز به مسییر چایکنار محقق شد.

در این راستا، طرح امتداد قطران، به عنوان یکی از پروژه های اولویت دار، با صرف هزینه ای بالغ بر ۲۸۰ میلیارد ریال توسط شهرداری منطقه چهار عملیاتی شده است.

مسیرگشایی خیابان حجتی به چایکنار، در مسیری به طول ۸۰۰متر و عرض ۲۴ متر اجرایی شد.

گفتنی است پروژه مسیرگشایی خیابان حجتی به چایکنار (امتداد قطران شمالی) طی مراسمی ساعت ۱۱ امروز پنجشنبه ۱۹ مهرماه در بلوار آذربایجان، خیابان حجتی، نرسیده به ایستگاه کریم آباد، تقاطع قطران شمالی امروز با حضور اعضای شورای شهر و  دکتر زهرا ساعی و مهندس شهاب الدین بیمقدار از نمایندگان مردم تبریز ،اسکو و آذرشهر در مجلس افتتاح شد.


بابک ترکمنلو
نوشته شده در   پنجشنبه 19 مهر 1397  ساعت  04:10   توسط   بابک ترکمنلو    تعداد بازدید  133
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :