• شهرداری منطقه 4
  • پل تاریخی آجی چای
  • میدان ستارخان
  • نورپردازی میدان جهاد
 
تاریخ : دوشنبه 27 آبان 1398     |     کد : 3762

کسب موفقیت همکار شهرداری منطقه4 تبریز در مسابقه آمادگی جسمانی جام شهدای بسیج

خانم معدلت‌نژاد در مسابقه آمادگی جسمانی جام شهدای بسیج عنوان دوم را در رده سنی بالای 40سال کسب کرد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه4 تبریز به نقل از سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، مسابقه آمادگی جسمانی نخستین دوره المپیاد ورزشی بانوان کارمند شهرداری (جام شهدای بسیج) در سالن شهدای خطیب برگزار شد.

این مسابقه در 3 رده سنی 30-35 سال، 35-40 سال و بالای 40 سال برگزارشده و در پایان آن 3 کارمند برتر هر رده مشخص شدند.

در رده 30-35 سال این مسابقه اکرم عبداله زاده از شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه اول شد. نسیم قیاسی فرد از شهرداری منطقه (1) در جایگاه دوم ایستاد و سیما علیزاده از سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز مقام سوم را از آن خود کرد.

عنوان نخست رده 35-40 سال به اطلس تجدد از سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رسید. مینا مکاریان از شهرداری مرکز به مقام دوم دست ‌یافته و مهناز قاسم پور از شرکت اتوبوسرانی تبریز و حومه سوم شد.

در رده بالای 40 سال نیز فهیمه اکبری از شهرداری منطقه (3) در جایگاه نخست ایستاد، شفیقه معدلت‌نژاد از شهرداری منطقه (4) در رده دوم قرار گرفت و راحله صفری از سازمان میادین و ساماندهی مشاغل عنوان سوم این رده را به خود اختصاص داد.

مهتاب محمدزاده، ناهید فرضی نیا، پریسا اسکندرزاده و آذر رزمی به عنوان داور و مرضیه امیری نیز به عنوان مسئول برگزاری در این مسابقه حضور داشتند.

گفتنی است با برگزاری این مسابقه، المپیاد ورزشی بانوان کارمند شهرداری تبریز در سال 98 به پایان رسید. این المپیاد با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی و حوزه 3 بسیج شهرداری تبریز در رشته‌های مختلف برگزار شد.


بابک ترکمنلو