• شهرداری منطقه 4
  • پل تاریخی آجی چای
  • میدان ستارخان
  • نورپردازی میدان جهاد
 
تاریخ : چهارشنبه 29 آبان 1398     |     کد : 3765

شهردار منطقه4 تبریز در مراسم معارفه سرپرست معاونت مالی‌و‌اقتصادی عنوان کرد؛

پاکدستی و تعصب سازمانی، مزیت برنامه‌های خدمتگزاری منطقه4

شهردار منطقه4 تبریز صرفه‌جویی در منابع مالی و تثبیت هزینه‌های جاری را نقطه عطفی در عملکرد سه سال اخیر عنوان کرد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه4 تبریز، اکبر امجدی در مراسم تکریم و معارفه سرپرست معاونت مالی‌و‌اقتصادی با بیان اینکه منطقه چهار به لحاظ موقعیت شهری، حائز شرایط متمایزی است، تصریح کرد: وجود 44 درصد بافت ناکارآمد شهری در این منطقه، فرصت و تهدید توام در این منطقه به شمار می‌رود.
وی با بیان اینکه مدیریت هزینه‌ها در سال‌های اخیر از برنامه‌های مهم خدمتگزاری است، گفت: بر اساس این رویکرد، اهمیت و ضرورت پرداخت به کاهش و صرفه‌جویی در هزینه‌ها و همچنین حرکت به سمت ایجاد درآمدهای پایدار لازم و ضروری است.

شهردار منطقه4 تبریز بیان داشت: کاهش هزینه‌ها در تمام ابعاد دارای اهمیت ویژه‌ای است و با توجه به اینکه شهرداری یک نهاد مردمی است، رعایت و اهتمام به بحث کاهش هزینه‌ها جهت ارائه خدمات بهینه به شهروندان، از اهمیت دو چندانی برخوردار است.

امجدی در ادامه با بیان اینکه در سالم‌سازی فضای خدمت، تکریم ارباب رجوع و ترویج فرهنگ پاکدستی گام‌های مثبتی برداشته شده است، عنوان کرد: اتحاد و همدلی از ویژگی‌های مهم کارکنان منطقه است.

وی با ابراز رضایت از عملکرد مهندس بهرام ایران‌نژاد، وی را فردی منضبط، پاکدست و کاردان معرفی کرد.

شهردار منطقه4 تبریز همچنین با اشاره به تجارب و تخصص مهندس محمدعلی میرزاخانی، اظهار امیدواری کرد: اثربخشی در امور و رسیدن به اهداف معین توام با تکریم ارباب رجوع و خدمات‌رسانی هرچه بیشتر بیش‌ازپیش محقق شود.

گفتنی است در پایان این مراسم از تلاش‌های صادقانه مهندس بهرام‌ ایران‌نژاد قدردانی و مهندس محمدعلی میرزاخانی به عنوان سرپرست معاونت مالی‌و‌اقتصادی شهرداری منطقه4 منصوب شد.

پیش‌تر آقای مهندس ایران‌نژاد به عنوان مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری شهرداری تبریز منصوب شده است.
 

 بابک ترکمنلو