• شهرداری منطقه 4
  • پل تاریخی آجی چای
  • میدان ستارخان
  • نورپردازی میدان جهاد
 
تاریخ : شنبه 21 دي 1398     |     کد : 3838

شهردار منطقه4 تبریز عنوان کرد:

اجرای طرح‌های متنوع فرهنگی و خدماتی همزمان با چهل‌و‌یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

شهردار منطقه4 تبریز از اجرای طرح‌های متنوع فرهنگی و خدماتی همزمان با چهل‌و‌یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه4 تبریز، مهندس اکبر امجدی در جلسه شورای فرهنگی منطقه با تشریح اقدامات دهه فجر، افزود: برنامه‌های متنوعی در حوزه‌های مختلف فرهنگی، مذهبی، اجتماعی، خدماتی، زیباسازی و ورزشی همزمان با چهل‌و‌یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تدارک دیده شده است.
وی از نصب طاق‌نصرت در ورودی پل خلبان خبر داد و افزود: با اجرای موفق طرح طاق‌نصرت که سال گذشته بر روی پل سرداران فاتح نصب گردید و با استقبال گسترده شهروندان همراه بود، امسال نیز با طرحی متفاوت بر روی پل خلبان یکی از فضاسازی‌های زیبای این ایام را در شهرمان شاهد خواهیم بود.
شهردار منطقه4 تبریز همچنین بیان داشت: 102 عدد میله پرچم بر روی پل خلبان  نصب شده و همزمان با دهه مبارک فجر پرچم‌های مقدس جمهوری اسلامی ایران به اهتزاز در می‌آید.
امجدی در ادامه با اشاره به اهمیت تکریم شهروندان و رفع نیازهای منطقه، گفت: دیدارهای مردمی منطقه در ایام‌الله دهه فجر، با مداومت و پیگیری مضاعف در مساجد برگزار می‌شود.
شهردار منطقه4 با اشاره به شهادت سردار رشید اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی و اینکه آرامش و امنیت خود را مرهون ایثار شهدا و ایثارگران عزیز هستیم، گفت: دیدار با خانواده معظم شهدا، غبارروبی و تجدید میثاق با آرمان های شهدا، محافل انس با قرآن‌ و  نشست‌های بصیرت‌افزایی از برنامه‌های آئینی و مذهبی منطقه4 در ایام‌الله دهه فجر خواهد بود.
وی برپایی نمایشگاه صنایع دستی و مشاغل خانگی در فرهنگسراها، برگزاری نشست سلامت در مساجد و فرهنگسراها، مسابقات مختلف در سطح فرهنگسراها و مساجد و ارائه خدمات گسترده محله‌ای را بخش دیگری از اقداماتی برشمرد که در دهه فجر امسال با بسیج تمامی نیروهای منطقه اجرا می‌شود.
امجدی، حسن ختام برنامه های دهه مبارک فجر امسال را حضور گسترده و پرشور در راهپیمایی 22بهمن ماه اعلام کرد و افزود: همکاران شهرداری منطقه4 با حضور پرشور خود در این گردهمایی عظیم، با آرمان‌های انقلاب اسلامی تجدید بیعت می کنند.

 


PDF چاپ چاپ