• شهرداری منطقه 4
  • پل تاریخی آجی چای
  • میدان ستارخان
  • نورپردازی میدان جهاد
 
تاریخ : يکشنبه 20 بهمن 1398     |     کد : 3885

نتایج مسابقه آمادگی جسمانی بانوان کارمند شهرداری تبریز اعلام شد

مسئولان برگزاری مسابقات آمادگی جسمانی بانوان کارمند شهرداری تبریز نتایج نهایی این مسابقه را اعلام کردند.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه4 تبریز به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، مسابقه آمادگی جسمانی بانوان کارمند شهرداری تبریز به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر در سالن میلاد برگزارشده و با معرفی نفرات برتر در دو رده سنی به پایان رسید.

 بر اساس اعلام مسئولان برگزاری این مسابقه، رقابت بین شرکت‌کنندگان در دو رده سنی زیر 40 سال و بالای 40 سال برگزار شد که در گروه اول اکرم عبدالله زاده از شرکت اتوبوس‌رانی تبریز و حومه با رکورد یک دقیقه و 27 ثانیه اول شد. اعظم طاهری از شهرداری مرکز با رکورد یک دقیقه و 39 ثانیه در جایگاه دوم ایستاد و خدیجه پورهمراه از شهرداری منطقه (4) با رکورد یک دقیقه و 42 ثانیه، رده سوم را به خود اختصاص داد.

 در گروه سنی دوم نیز مینا مکاریان از شهرداری مرکز با رکورد یک دقیقه و 29 ثانیه جایگاه نخست را از آن خود کرد. راحله سالم میلانی از شهرداری مرکز (شورا) با ثبت رکورد یک دقیقه و 30 ثانیه در جایگاه دوم ایستاد و شفیقه معدلت نژاد از شهرداری منطقه (4) با زمان یک دقیقه و 36 ثانیه سوم شد.

گفتنی است، علاوه بر این رقابت‌ها، مسابقه دارت بانوان کارمند شهرداری هم به منظور افزایش همدلی و نشاط بین کارکنان، توسعه ورزش کارمندی و توسعه ورزش بانوان در سالن تیراندازی پاسداران برگزار شد.


PDF چاپ چاپ