• شهرداری منطقه 4
  • پل تاریخی آجی چای
  • میدان ستارخان
  • نورپردازی میدان جهاد
 
تاریخ : جمعه 1 فروردين 1399     |     کد : 3937

پیام تبریک شهردار منطقه4 تبریز به مناسبت عید نوروز

شهردار منطقه4 تبریز در پیامی آغاز سال نو و عید نوروز را به شهروندان تبریک گفت.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه4 تبریز، متن پیام نوروزی مهندس اکبر امجدی، به شرح ذیل است:
بسم الله الرحمن الرحیم
تبریز عزیزمان، میراث هزاران ساله غیرت و تلاش و کوشش است، میراثی که با عبور از فراز و نشیب تاریخ، امروز به دست نسلی مصمم و امیدوار رسیده‌ است.
شهرداری تبریز، به عنوان خدمتگزارترین دستگاه‌ اجرایی استان، در سال 1398، بویژه در جلوگیری از انتشار ویروس کرونا، مجموعه‌ای از کوشش‌ها و خدمات ارزنده را تقدیم شهروندان عزیز کرد. در این میان، شهرداری منطقه4 تبریز، با تنوع خاص اجتماعی و ساختاری، یکی از مناطق پیشتاز در حوزه‌های عمرانی و اجتماعی بود.
 خدا را شاکریم که بخش اعظمی از آنچه که سال گذشته، به عنوان «وعده و برنامه» از آن سخن می‌گفتیم، امروز جزئی از کارنامه عملی و اجرایی منطقه، در اختیار شهروندان قدرشناس قرار گرفته‌ است.
به رغم تمام دستاوردهای ارزنده در حوزه‌های عمرانی و خدماتی، تا رسیدن به آرمان‌های نهایی و ایده‌‌آل‌های اجرایی، گام‌های بلندی باقی است. گام‌هایی که مانند همیشه، نیازمند همراهی و مشارکت ساکنان فهیم منطقه و شهروندان قدرشناس است.
امید آنکه این مزیت ارزشمند، در کنار همت و تلاشی که همکاران خدوم بنده در شهرداری منطقه4 دارند، زمینه‌ساز تحولات آشکار در سال جدید باشد.
فرا رسیدن  سال 1399 هجری شمسی را صمیمانه تبریک عرض نموده و سالی سرشار از برکت، آرامش و آبادانی برای شهر و کشور عزیزمان، آرزومندم.
اکبر امجدی
شهردار منطقه4 تبریز


PDF چاپ چاپ