• شهرداری منطقه 4
  • پل تاریخی آجی چای
  • میدان ستارخان
  • نورپردازی میدان جهاد
 
تاریخ : پنجشنبه 25 ارديبهشت 1399     |     کد : 4012

هم‌زمان با سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر؛

بهره‌برداری از چندین طرح‌ عمرانی شهرداری منطقه 4 با هزینه‌ای بالغ بر 440 میلیارد ریال

شهردار منطقه4 تبریز گفت: چندین طرح عمرانی و خدماتی با هزینه‌ای بالغ بر 440 میلیارد ریال، هم‌زمان با سوم خرداد به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 4 تبریز، مهندس اکبر امجدی با بیان این مطلب اظهار داشت: چندین طرح عمرانی و خدماتی با هزینه‌ای بالغ بر 440 میلیارد ریال، هم‌زمان با سوم خرداد؛ سالروز فتح خرمشهر به بهره‌برداری می‌رسد.
وی با اشاره به تنوع پروژه‌های در دست اجرا خاطرنشان کرد: مسیرگشایی‌، تقویت برنامه‌های زیست‌محیطی، توسعه پارک‌های محله‌ای، ساماندهی و بهسازی معابر، رویکرد کلی این منطقه در اجرای پروژه‌های عمرانی و خدماتی بوده‌ است.
شهردار منطقه4 تبریز یادآور شد: علی‌رغم تنگناهای مالی، شهرداری منطقه4 با مدیریت منابع و هزینه‌ها و صرفه‌جویی در بخش‌های مختلف، اجرای طرح‌های خدماتی و عمرانی را هدف‌گذاری کرده ‌است.
امجدی اظهار داشت: مسیرگشایی فاز دوم خیابان شهید خلیلی، ساماندهی و بهسازی آخرین قطعه مهرانه‌رود به طول 3 کیلومتر، آسفالت‌ریزی اساسی معابر، کانال هدایت آب‌های سطحی اطلس و آذربایجان، پیاده‌راه سازی و احیای جداره‌های تاریخی مغازه‌های سنگی، پارک‌های محله‌ای رز و صنوبر، سرویس‌های بهداشتی میدان معلم و میدان ورزشی شهید تجلایی، آماده‌سازی قطعات شهیدان ذاکر و کف‌سازی و بهسازی معابر از جمله طرح‌هایی است که با هزینه بالغ بر 440 میلیارد ریال تکیمل شده و به بهره‌برداری می‌رسد.
وی با بیان اینکه دستاوردهای این منطقه، بیش از هر چیز، مرهون همراهی و همکاری شهروندان و مدیریت شهری است، افزود: این سرمایه گران‌بها، با پشتوانه اعتماد و مشارکت مردمی رقم خورده و امیدواریم به طور شایسته در مسیر آبادانی و عمران منطقه به کار گرفته شود.

 


PDF چاپ چاپ