• شهرداری منطقه 4
  • پل تاریخی آجی چای
  • میدان ستارخان
  • نورپردازی میدان جهاد
 
تاریخ : يکشنبه 28 ارديبهشت 1399     |     کد : 4015

سخنگوی شورای اسلامی شهر:

طرح‌های مسیرگشایی منطقه۴ در خدمت محرومیت‌‌زدایی از محلات کم‌برخوردار است

سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز، با اشاره به نقش موثر پروژه‌های مسیرگشایی شهرداری منطقه۴ تبریز گفت: طرح‌های مسیرگشایی منطقه۴ به ویژه از نظر محرومیت‌‌زدایی از محلات کم‌برخوردار حایز اهمیت است.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه۴ تبریز، کریم صادق‌زاده در بازدید از طرح‌های مسیرگشایی منطقه۴ با بیان مطلب، اظهار کرد: در شرایطی که به علت وضعیت اقتصادی و محدودیت‌های مالی، سایر مناطق شهرداری با رکود در طرح‌های مسیرگشایی مواجه‌اند، شهرداری منطقه۴ به خوبی توانسته با اجرای هفت رشته مسیرگشایی، نقش‌آفرین باشد.
وی با بیان این‌که بیش از نیمی از وسعت کلان‌شهر تبریز مربوط به بافت فرسوده است، ادامه داد: طبیعی است که شهرداری تبریز نمی‌تواند به تنهایی تمام این معضل قدیمی را رفع کند و در این خصوص لازم است مدیریت استان و به خصوص اداره‌کل مسکن و شهرسازی، با جديت بیشتری وارد عمل شوند.
عضو شورای اسلامی شهر تبریز، خاطرنشان کرد: خوشبختانه منتخبان شهرمان در مجلس شورای اسلامی، افراد توانمند و مجربی هستند و می‌توانند با جذب بودجه‌های ملی، مدیریت شهری و پارلمان محلی را در نوسازی بافت ناکارآمد شهری حمایت کنند.
وی اظهار کرد: همدلی و همگرایی بخش‌های مختلف اجرایی و نظارتی، در میان مدت، زمینه‌ساز رفاه شهروندان و آبادانی شهر خواهد بود.


PDF چاپ چاپ