• شهرداری منطقه 4
  • پل تاریخی آجی چای
  • میدان ستارخان
  • نورپردازی میدان جهاد
 
تاریخ : پنجشنبه 1 خرداد 1399     |     کد : 4020

معاون خدمات شهري شهردار منطقه 4 تبريز؛

طرح خدمات محله‌اي در خدمت رفاه شهروندان

معاون خدمات شهري شهردار منطقه 4 تبريز از اجراي طرح‌هاي متنوع خدمات محله‌اي خبر داد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداري منطقه 4 تبريز، احد يعقوبي بقاء با تشريح اقدامات حوزه خدمات شهري منطقه چهار در ارديبهشت‌ماه، بيان داشت: جلب رضايت شهروندان و توسعه خدمات محله‌اي از برنامه‌هايي است كه توسط نيروهاي خدوم خدماتي پيگيري مي‌شود.
وي با اشاره به ممنوعیت سدمعابر عمومی و استفاده غیرمجاز آن‌ها، از رفع موارد متعدد سد معبر در سطح منطقه مطابق قانون و مطالبه عمومي خبر داد.
معاون خدمات شهري شهردار منطقه4 تبريز گفت: لايروبي و پاكسازي مهرانه‌رود و همچنين ساير كانال‌ها و جوي‌هاي سطح منطقه با هدف بهبود شرايط زيست‌محيطي به صورت مستمر اجرا شد.
يعقوبي همچنين اجراي لكه‌گيري آسفالت معابر را بخش ديگري از اقدامات حوزه خدمات در ارديبهشت‌ماه اعلام كرد و گفت: لكه‌گيري و چاله‌زدايي توسط همكاران خدماتي انجام شد.
وي بيان داشت: با تلاش نیروهای زحمتکش نواحی سه‌گانه، نخاله‌های موجود زمین‌های خالی جمع آوری و سپس ناهمواری ها با گریدر و لودر تسطیح شدند.
معاون خدمات شهري شهردار منطقه4 تبريز به نقش ارزنده مشاركت شهروندان در همراهي مديريت شهري اشاره كرد و گفت: بی شک همکاری شهروندان در رابطه با حفظ و نگهداری سطح منطقه می تواند از به وجود آمدن مشکلات کاسته و عوامل شهرداری را در اجرای هر چه بهتر وظایف یاری رساند.

 


PDF چاپ چاپ