• شهرداری منطقه 4
  • پل تاریخی آجی چای
  • میدان ستارخان
  • نورپردازی میدان جهاد
 
تاریخ : دوشنبه 30 تير 1399     |     کد : 4076

در دیدار مدیرکل سلامت شهرداری و شهردار منطقه4 عنوان شد؛

ادامه اقدامات پیشگیرانه حوزه سلامت در شهرداری منطقه4 تبریز

مدیرکل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز، اولویت این مجموعه را بسترسازی مطلوب برای سلامت کارگران، کارمندان و عموم شهروندان مراجعه‌کننده به بخش‌های مختلف شهرداری در دوره شیوع ویروس کرونا خواند.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه4 تبریز، محمد حسین حسن‌زاده در جریان تمهیدات بهداشتی و اقدامات ایمنی این منطقه، قرار گرفت، و با شهردار منطقه4 تبریز دیدار و گفتگو کرد.
حسن‌زاده با اشاره به اینکه بازدیدهای دوره‌ای حوزه سلامت ادامه دارد، گفت: پروتکل‌های ابلاغی مقابله با کرونا در بخش‌‌های مختلف فعالیت‌های کارگری، کارمندی، مدیریت و حضور ارباب‌رجوع، پوشش داده شده و به مناطق، سازمان و شرکت‌های تابعه، ابلاغ شده و لازم‌الاجرا است.
حسن‌زاده تصریح کرد: استفاده از ماسک، ساده‌ترین و موثرترین راه مهار بیماری کرونا است و البته مهم است که کیفیت ماسک و نحوه استفاده از آن، مطابق استانداردهای فنی باشد.
شهردار منطقه4 تبریز نیز در این دیدار با قدردانی از پیگیری‌ها و حساسیت‌های اداره‌کل سلامت و امور اجتماعی، خاطرنشان کرد: اقدامات پیشگیرانه این منطقه، از آغازین روزهای اوج‌گیری بیماری کرونا،  در ارتباطات اداری، کارگاه‌های عمرانی و برنامه‌های خدماتی، با حساسیت ویژه پیگیری می‌شود.
امجدی تصریح کرد: استقرار تونل ضدعفونی در ورودی منطقه، توزیع ماسک، پارتیشن‌بندی فضای اداری با پوشش نایلونی، فاصله‌گذاری‌‌های فیزیکی و ضدعفونی مداوم فضاهای عمومی، از جمله اقدامات این منطقه برای مهار بیماری در ماه‌های اخیر بوده ‌است.


PDF چاپ چاپ