• شهرداری منطقه 4
  • پل تاریخی آجی چای
  • میدان ستارخان
  • نورپردازی میدان جهاد
 
تاریخ : دوشنبه 26 آبان 1399     |     کد : 4216

شهردار منطقه 4 تبريز در برنامه تبريزيم عنوان كرد:

احداث 6 كانال هدايت آب‌هاي سطحي طي سه سال گذشته

شهردار منطقه 4 تبريز از احداث 6 كانال هدايت آب‌هاي سطحي طي سه سال گذشته خبر داد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداري منطقه 4 تبريز، اكبر امجدي در برنامه تلويزيوني تبريزيم با بيان اينكه در سال‌هاي اخير احداث و اصلاح 6 كانال هدايت آب‌هاي سطحي توسط منطقه چهار عملياتي شده است، تصريح كرد: اين امر سبب شده است تا در شرایط وقوع رگبارهای شدید از آبگرفتگی معابر که موجب بروز مشکلاتی برای شهروندان می‌شد، جلوگیری می‌شود.
وي اضافه كرد: تمام کانال‌ها و آبروهای سطح منطقه جهت جلوگیری از وقوع سيلاب و همچنين آلودگی‌های زیست‌محیطی، توسط عوامل خدماتي قبل از فصل بارندگي لایروبی و پاکسازی شد.
شهردار منطقه 4 تبريز تصریح كرد: کانال‌های ستارخان، میدان آذربایجان، اطلس، دكتر قريب، شریعتی و شمس‌تبریزی از جمله پروژه‌هایی است که در این راستا عملیاتی شده و معضلات زیست‌محیطی و بهداشتی را تا حد قابل‌توجهی کاهش داده‌ است.
امجدي با اشاره به اضافه شدن دو دستگاه برف‌روب مكانيزه به ماشين‌آلات زمستاني منطقه، بيان داشت: در مجموع پنج دستگاه برف‌روب مكانيزه براي عمليات زمستاني تدارك ديده شده است.
وي ابراز امیدواری کرد با احداث، بازسازي و لايروبي كانال‌هاي هدايت آب‌هاي سطحي و تقويت ناوگان زمستاني، بتوانیم در ارائه خدمات شایسته در مواقع بارندگی انجام وظیفه نماییم.

 


PDF چاپ چاپ