• شهرداری منطقه 4
  • پل تاریخی آجی چای
  • میدان ستارخان
  • نورپردازی میدان جهاد
 
تاریخ : سه شنبه 23 دي 1399     |     کد : 4295

فرمانده سازمان بسيج شهرداري سپاه عاشورا عنوان كرد:

نقش موثر بسيج خواهران در برنامه‌هاي فرهنگي شهرداري منطقه 4 تبريز

فرمانده سازمان بسيج شهرداري سپاه عاشورا نقش بسيج خواهران را در برنامه‌هاي فرهنگي شهرداري منطقه 4 موثر خواند.

به گزارش امور ارتباطات شهرداري منطقه 4 تبريز، رحيم ملاحسيني با بيان اينكه توان بسيج شهرداري در راستاي كمك به مديريت شهري است، تصريح كرد: تعامل و همكاري بين واحدها نقطه عطف در خدمات‌رساني است و موجب افزايش رضايتمندي شهروندان مي‌شود.
وي با اشاره به اينكه بسيج برگرفته از آحاد مردم است، تاكيد كرد: بسیج داراي ظرفيت‌هاي فراواني برای خدمت به مردم و ترویج ارزش‌های انقلابی است.

 

 
فرمانده سازمان بسيج شهرداري سپاه عاشورا با تاكيد بر نقش و اهميت آموزش در افزايش بهره‌وري و كارايي كاركنان، تصريح كرد: نخبه‌پروري و حمايت از افراد توانمند بايد به فرهنگ سازماني تبديل شود.
 

 
رحيم ملاحسيني به نقش موثر بسيج خواهران در برنامه‌هاي فرهنگي شهرداري منطقه چهار تبريز اشاره و عنوان داشت: بايد نقش خواهران در اين برنامه‌ها تقويت شود.
در ادامه اكبر امجدي شهردار منطقه 4 تبريز طی سخنانی با اشاره به نقش بسیج به عنوان عنصر مهم و فعال در ايجاد فضاي خدمت‌رساني، بيان داشت:  بسيج با فعالیت‌ها و رویکردهای خود به عنوان يکي از عوامل مهم در سازمان می‌تواند نقش تعیین کننده‌ای داشته باشد.

 

 
وی با بیان اینکه نقش بسیج در تکریم ارباب رجوع و خدمت‌گزاری به مردم بسيار حائز اهميت است، گفت: یک کارمند بسيجي مسئولیت به مراتب سنگین‌تري دارد و در بین سایر همکاران یک الگو به شمار می‌رود.
شهردار منطقه 4 تبريز همچنين با اشاره به اهميت و جايگاه ويژه بسيج در جامعه، تصريح كرد: به منظور تحقق اهداف انقلاب نهادينه كردن فرهنگ بسيجي در بين آحاد جامعه، ضرورت دارد.

 PDF چاپ چاپ