• شهرداری منطقه 4
  • پل تاریخی آجی چای
  • میدان ستارخان
  • نورپردازی میدان جهاد
 
تاریخ : پنجشنبه 15 ارديبهشت 1401     |     کد : 4729

طرح ناحیه‌بندی شهرداری منطقه 4 تبریز عملیاتی می‌شود

طرح ناحیه‌بندی شهرداری منطقه 4 تبریز با پیش‌بینی زیرساخت‌ها و امکانات مورد نیاز عملیاتی می‌شود.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه4 تبریز، طرح ناحیه‌بندی مناطق، از تاکیدات ویژه شهردار تبریز، در راستای توسعه خدمات محله‌ای و کیفی‌سازی برنامه‌های اجرایی، در شهرداری منطقه 4 تبریز آغاز می‌شود.
عملیات اجرایی این طرح در شهرداری منطقه چهار صبح امروز با حضور مهدی یوسفی معاون هماهنگی امور مناطق، محمد عزتی سرپرست معاونت شهرسازی و معماری، جواد صدیقی سرپرست معاونت خدمات شهری، مسعود علیلو شهردار منطقه 4 تبریز، منوچهر جعفری سرپرست اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل و جمعی از معاونین و مدیران منطقه بررسی و بازدیدهای میدانی صورت پذیرفت.
با اجرای این طرح، شهرداری منطقه 4 تبریز در قالب 4 ناحیه مجزا، برنامه‌های مختلف خدماتی، ترافیکی، عمرانی، شهرسازی، فرهنگی و ... را پیش خواهد بود.
افزایش سطح مشارکت‌پذیری  و همراه‌ساختن عموم شهروندان در اداره شهر، از دیگر اهداف این طرح است.
پیش‌بینی می‌شود اجرای این طرح، نقش بسزا در شفاف‌سازی، تقویت نظارت‌ها، احصای نیازها و کاستی‌های منطقه و تسریع در پاسخ‌گویی به مطالبات شهروندان داشته ‌باشد.
طرح ناحیه‌بندی شهرداری منطقه 4 تبریز با مشخص‌شدن محدوده نواحی منطقه، رسماً وارد فاز اجرایی شده و در میان‌مدت با مشخص‌شدن ابعاد تاثیرگذاری و شناسایی نقاط ضعف و قوت، در کلان‌شهر تبریز عملیاتی خواهد شد.

 
 


PDF چاپ چاپ